Esra Gürbüz

Yoga Eğitmeni

Esra, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünü bitirdikten sonra Yapım Yönetimi ve Ekonomisi alanında master yapmıştır. İş hayatına ise 16 sene tam zamanlı, 4 sene serbest çalışarak çeşitli inşaat firmaları ve mimari bürolarda devam etmiştir.

20 seneden sonra inşaat sektörünü bırakmış ve sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vermiştir. Derviş Baba’da göçmen çocuklara Türkçe okuma yazma öğretme, dernek binasının inşa edilmesi ve aşevi projelerinde yer almıştır.

Yoga ile tanışması ise 2007 yılında olmuştur. İlk önce Hatha Yoga ile çalışmalarına başlamış , neredeyse yoganın her türünü denedikten sonra ise Kundalini ve Yin Yoga’ya ağırlık vermiştir. Bu 14 yıllık süreçte çok sayıda workshop, kamp, inziva ve çember çalışmalarında bulunmuştur.

Aynı zamanda bir gezgin, kahve meraklısı ve sıkı bir okur olan Esra Gürbüz ; sade, sakin hayatına çok sevdiği İstanbul’da Yin Yoga Eğitmeni ve Uygulayıcısı olarak devam etmektedir. Bu yolda yıllardır yürürken edindiği deneyimleri ve heybesinde biriktirdiklerini paylaşmaktan ise mutluluk duymaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: