“Gerçek Bilginin Adresi”

Bilim İletişim Akademisi

BİAKADEMİ Bilim İletişim Akademisi olarak “Gerçek Bilginin Adresi” diyerek çıktığımız bu yolda, alanında yetkin isimler tarafından gerçekleştirilen farklı konulardaki mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, zirveleri ve atölyelerini sizlerle buluşturuyoruz.

Sektöre hâkim, ekranlardan tanıdığınız isimlerden alabileceğiniz mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini, sektörünüzün dünü ve bugününü tartışarak modern eğitim anlayışıyla, yarına ışık tutacak yöntem ve bilgilerle sizlere sunuyoruz.

BİAKADEMİ Diksiyon ve Etkili Konuşma - İletişim Eğitimlerimizde, haber spikerliği ve sunuculuk alanında tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde, kamera önünde ya da topluluk önünde konuşan kişilerin Türkçeyi doğru kullanarak etkili bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini, heyecanlarını kontrol edebilmelerini ve beden dili ile doğru ve etkili mesajlar verebilmelerini amaçlıyoruz.

Farklı alanlardaki BİAKADEMİ Atölyelerimizde de, yine alanında yetkin kişiler ya da akademisyenler tarafından, mesleki ve kişisel gelişim konusunda sizlere alanındaki en doğru bilgileri ulaştırmayı hedefliyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: