BİAKADEMİ Renk Eğitimi, Biyoenerji, Reiki, Numeroloji

BİAKADEMİ RENK EĞİTİMİ

“Hayatınızı Renklendirin”

 • Biyoenerji ve Reiki 1.Adım
 • Renk Enerjisine Geçiş
 • Kıyafette Renk
 • Numeroloji

Toplam Eğitim Süresi: 4 hafta / 6 saat

(Haftada 1 gün 1.5 saat)

Renk Eğitimi Ücreti: 400 TL +%18 KDV= 472 TL.

BİAKADEMİ RENK ATÖLYELERİ *

Toplam Eğitim Süresi: 2 hafta / 1.5 saat

*Atölyelerimiz, Renk Eğitimini bitirenler içindir.

BİAKADEMİ RENK ATÖLYELERİ 

“Hayatınızı Renklendirin”

Toplam Eğitim Süresi: 2 hafta / 1.5 saat

 1. Dekorasyonda Renk
 2. Makyajda Renk
 3. Sıcak Satışta Renk
 4. Motivasyonda Renk
 5. Eğitimde Renk
 6. Renkli Meditasyon
 7. Renkli Yoga
 8. Renkli Reiki 2. Adım* (Renk Eğitimi + Atölye Bitirenlere, Renkli Reiki 2. Adım Ücretsizdir.)

RENK ATÖLYESİ

1 günde 1.5 saat atölye çalışması yapılacaktır. Bu çalışmada tüm katılımcılara renkli kişilik meditasyonu yapılacak ve bilinçaltı yolculuğuna çıkarılacaktır.

*Katılımcılardan 5 kişiye ücretsiz renk analizi yapılacaktır.

Renk Atölyesi Ücreti: 200 TL + %18 KDV= 236 TL.

BİAKADEMİ RENK EĞİTİMİ İÇERİĞİ

 1. 1 HAFTA: Biyoenerji ve Reiki 1. Adım
  Eğitimin ilk haftası, enerji farkındalığı ve kendi enerjimizle tanışacağız. Enerjinin şifa amaçlı kullanılmasının ilk adımı olan Reiki 1 ile enerji antrenmanları yapmaya başlayacağız. Çakra renkleri ve dengelenmesi konusunda uygulama yapılacak olan bu haftada aynı zamanda kişinin kendisine enerji uygulamasının ilk adımını atacağız. Bu haftada öğrenilen yöntemlerin, eğitimin 4 haftası olan 21. güne kadar aralıksız her gün tekrar edilmesi esastır. 
 2. Hafta: Renk Enerjisine Geçiş
  Bu haftada renklerin farklı enerjilerine karşı duyarlılık artışı yaşayacağız. Kırmızı mavi kart uygulaması ile farklı renk enerjilerinin hissedilişi ile kırmızı ve mavi ayrımına gözlerimiz kapalıyken varacağız. Her bir rengin dilini öğreneceğimiz bu hafta aynı zamanda renklerin iyi ve kötü huylarının neler olduğunu, hangi renklerin birbirleri ile kullanılması gerektiğini öğreneceğiz. 
 3. Hafta: Kıyafette Renk
  Rengi salt enerjisi ile kullanmamanın ve renk psikolojisinin farklı yönlerini ele alıp, rengi nerede ve ne şekilde kullanmak gerektiğini inceleyeceğimiz bu haftada hem bireylerin kullanması gereken renklerde nelerin etkili olduğunu hem de hangi rengin hangi amaçla kullanılması gerektiğini öğreneceğiz. Bu hafta aynı zamanda komplemanter ve kontrast renklerin neler olduğunu irdeleyeceğiz. Bu haftanın dersinde numeroloji ile yapılan renk analizinden hariç olarak kişinin ten, göz, saç vb. renkleri ile kullanılması gereken renkler, hangi ortamda hangi renklerin ön planda olması öğrenilecektir.
 4. Hafta: Numeroloji
  Kişinin kendi renginin ne olduğunu bilip başkalarının rengini nasıl öğreneceği bu haftada numeroloji ile renk analizinin nasıl yapıldığını inceleyeceğiz. Renklerin diline derinlemesine inilen bu hafta yine renkli reiki ile enerji çalışmaları yapacağız.  

Malzemeler: 

 1. Hafta: Reiki 1. Adım için her bir kişi sürekli yanında olabilecek, uğuru saydığı herhangi bir küçük objesini (yüzük, kolye vb. akla gelen herhangi bir şey olabilir) yanında bulundurmalıdır. Enerji çalışmaları yapılacağı için rahat bir kıyafet giymelidir. Mümkünse bu kıyafet çok açık tonlarda soğuk renk grubunda seçilmelidir. Çorap dahil siyah giyilmemelidir. Tam siyah ya da tam beyaz giymekten kaçınılmalıdır. Çok açık turkuaz, dikkati dağıtmayacak bir gri, opal tonlar bu gün için uygundur. 
 2. Hafta: Yaklaşık 5x5 (cm) ebadında tam kırmızı ve tam mavi renk olan iki küçük kart temin edinilmelidir. Eğer karton vb. materyale ulaşma zorluğu varsa evde bulunan renkli her hangi bir obje de kullanılabilir. Ancak mutlaka kırmızı ve mavi olması gerekmektedir.
  Renk Kartları:
 3. Hafta: Bu hafta kıyafette renk tartışılacağı için kişinin yanında bir ayna bulundurması önemlidir. Bu haftada erkek katılımcılar kravat vb. kadınlar ise fular ve aksesuar benzeri üzerlerine tutabilecekleri materyalleri yanlarında bulundurmalıdır.
 4. Hafta: Bu haftada renk analizi yapılacak ve öğretilecektir. Renk analizinin hali hazırdaki kartı aşağıdaki gibidir.  Ancak çevrim içi eğitimde kişiye analiz kartları ulaştırılamayacağından katılımcılar bir A4 boyutlu kağıda analizden önce aşağıdaki şekilde hazırlık yapmalıdır: İsim ve soyadının yazılacağı alan başa yazılmalıdır. (Harflerin birbirleri ile çok bitişik olmayacağı şekilde ayarlanmalıdır. Aynı adam asmaca oyununda olduğu gibi; her bir harf için bir çizgi konmalıdır.) Evli kadınlar evlenmeden önceki soyadlarını yazmalıdır. (Örnek Rana Özyurt Kaptanoğlu) 


BİAKADEMİ RENK ATÖLYESİ İÇERİĞİ

Tüm katılımcılara renkli meditasyon yaptırılarak bilinçaltı bilgilere doğru yolculuğa çıkılacaktır. Haricinde katılımcılar aşağıdaki alanlarda renk kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olacaktır. 

 • Dekorasyonda Renk
 • Makyajda Renk
 • Renkli Sıcak Satış
 • Renkli Motivasyon ve Stres Yönetimi
 • Eğitimde Renk
 • Renkli Yoga 
 • Renkli Meditasyon
 • Reiki 2. Adım (Kişi bu adımdan sonra kendi haricindeki kişilere de şifa uygulaması yapabilmektedir)
Renk Eğitimi Ücreti, 400 TL + %18 KDV’ =472 TL 'dir.
Ödeme İçin IBAN:
Garanti Bankası
Şenesenevler Şubesi
Erkan KARAMAN
TR81 0006 2001 2990 0006 6959 53

Renk Eğitimini Bitirenler İçin

Renk Atölyesi Ücreti, 200 TL + %18 KDV = 238 TL 'dir
Ödeme İçin IBAN:
Garanti Bankası
Şenesenevler Şubesi
Erkan KARAMAN
TR81 0006 2001 2990 0006 6959 53
%d blogcu bunu beğendi: